Всичко свързано с компютъра
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Рубрика за обяви

+2
Pr0clear
myky
6 posters

Go down

Рубрика за обяви Empty Рубрика за обяви

Писане by D.Kirqkow Чет Ное 20 2014, 15:24

Здравейте искате ли във форума да се направи рубрика за обяви,например за компютри лаптопи ,части и всичко свързано с компютърните технологии ?
D.Kirqkow
D.Kirqkow
Супер Модератор
Супер Модератор


Върнете се в началото Go down

Рубрика за обяви Empty Re: Рубрика за обяви

Писане by Blood Чет Ное 20 2014, 17:04

Като цяло нямам нищо против такъв раздел, но :

1. Какво точно ще трябва да се прави във тези обяви ?

2. Не мога да схвана смисъла, тоест обява , че търсиш нещо ли ?

3. Да, хубаво е форума да се разраства, но незнам, сякаш не мога да схвана идеята , колега.

Ако дадеш нещо като пример, ще е добре за всички , който искат да разберат малко повече за твоята идея.

Blood
Супер Модератор
Супер Модератор


Върнете се в началото Go down

Рубрика за обяви Empty Re: Рубрика за обяви

Писане by myky Чет Ное 20 2014, 17:07

Аз като най-стар потребител тук , може би разбирам какво иска да каже , колегата, Киряков. Иска да се направи раздел за "обяви на части" за компютри и т.н. Не е никак лоша идеята, но имам ного уловки в една такъв раздел, но нямам нищо против идеята, ако ще се прави , съм по скоро "ЗА". Трябва да си помагаме с дадени части.
myky
myky
VIP


Върнете се в началото Go down

Рубрика за обяви Empty Re: Рубрика за обяви

Писане by Pr0clear Чет Ное 20 2014, 17:13

Микич незнам дали си най-стар тука ама аз бях подвърлил на Венци , такова предложение и ето , че има и друг потребител , който иска да се осъществи. Ако ще се прави такъв раздел, то бих много полезен, поне аз, както някой хора знаят. Твърдо съм "ЗА" , за да се направи. Успех !
Pr0clear
Pr0clear
Модератор


Върнете се в началото Go down

Рубрика за обяви Empty Re: Рубрика за обяви

Писане by debug Чет Ное 20 2014, 17:19

Да, като цяло е добра идея , но и аз все още не мога да разбера , човека, който предлага идеята, за раздела. Ще се предлагат части за компютри, лаптопи и т.н. илиии ? Иначе ако ми допадне може и да съм за да, но в момента съм по-склонен да съм към "ПАС".
debug
debug
Потребител
Потребител


Върнете се в началото Go down

Рубрика за обяви Empty Re: Рубрика за обяви

Писане by D.Kirqkow Пет Ное 21 2014, 11:10

Момчета идеята ми е точно както казва myky за обяви на компютърни компонененти и т.н . Така ще привлечем още потребители и дейността ще се разрасне , пък и някой от нас ако търси нещо също е предимство . Не настоявам , но все пак е добре наистина да се помисли сериозно над въпроса. Благодаря на всички за подкрепата
D.Kirqkow
D.Kirqkow
Супер Модератор
Супер Модератор


Върнете се в началото Go down

Рубрика за обяви Empty Re: Рубрика за обяви

Писане by D.Kirqkow Пет Ное 21 2014, 11:18

А иначе идеята ми е да има раздел продава,търси,подарява . Така по лесно всеки от нас би си намерил нещо подходящо и т.н. . Според мен това най-вече ще повиши интереса на хората и ще доведе доста нови потребители.За това предлагам идеята ако сте съгласни с мен гласувайте
D.Kirqkow
D.Kirqkow
Супер Модератор
Супер Модератор


Върнете се в началото Go down

Рубрика за обяви Empty Re: Рубрика за обяви

Писане by Blood Пет Ное 21 2014, 17:16

Това всичко зависи от администратора. Няма смисъл да продължаваме да спорим за раздела. Ако , Венци е решил ще го направи, ако ли не сигурно няма да го направи и толкова.

Blood
Супер Модератор
Супер Модератор


Върнете се в началото Go down

Рубрика за обяви Empty Re: Рубрика за обяви

Писане by ceRRuti Съб Ное 22 2014, 14:07

Аз съм напълно, да се направи такъв раздел. Много ще ни е от полза.
ceRRuti
ceRRuti
Нов
Нов


Върнете се в началото Go down

Рубрика за обяви Empty Re: Рубрика за обяви

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите